Maandelijks archief: november 2015
Als u dit artikel leest heeft u toegang tot het internet, een van de grootste bibliotheken die deze planeet ooit gekend heeft. Als u nog idioot (ongeïnstrueerd) bent is dat uw eigen keuze. Hoewel velen een gebrek aan tijd en energie hebben om zichzelf te informeren heeft internet deze taak veel makkelijker gemaakt. Internet is niet uw onderwijzer, maar met behulp van internet kunt u uzelf onderwijzen. Zo… Lees meer
De Cestui Que Vie Act uit 1666 (ook wel bekend als : Proof of life act) door het Engelse parlement is de legislatie waarop de legale naam fraude en het “beest” slavernij systeem onder controle van het Vaticaan gebaseerd zijn.
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=jXZ312iwTAg
Tekst:
Cestui Que Vie Act 1666
1666 CHAPTER 11 18 and 19 Cha 2
An Act for Redresse of Inconveniencies by want of… Lees meer
Donald Marshall claimt sinds kinds af aan een kloon seks/martel slaaf te zijn voor de ‘illuminati’ in kloning centra. Hij zegt dat bijna alle top politici/adellijken en andere bekendheden betrokken zijn bij het martelen en verkrachten van klonen. Velen willen defecteren maar vrezen voor hun leven. Anderen ondersteunen deze praktijken en zijn enkel uit op meer macht/geld/faam. Dit alles wordt volgens Donald gecoördineerd door een CT reptielen ras… Lees meer
Documentaire over de verborgen agenda en gezondheidsrisico’s van de zogenaamde slimme meter en de centralisatie van energie distributie in het algemeen.
https://youtu.be/2uMfx-FsJiE
Zie ook: Silent Weapons for Quiet Wars, De “softkill” methode… Lees meer